Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svetaine

Go down 
+5
Josette le Boursier
Markas
Kite Tragedy
Aurora
Eva Tragedy
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriusPranešimas
Charlie
Žmogus
Žmogus
Charlie


Pranešimų skaičius : 3993
Age : 34
Location : Under Luke Grimes
Registration date : 2009-01-18

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 8:54 pm

- Aha, mieli zuikučiai,- paklibino kojas kojas su zuikinėmis šlepetėmis.- gal turi ledų? Lolipopų? aš sergu bermudlige, man reik saldūmynų,- paaiškino,- tai kas naujo mokykloje? matai, Bells jau seniai sušalavėjo.. pfu, subrendo, ištekėjo, jai nerūpi vidurinė.. aš ir nieko nebežinau, jis nieko nebepasakoja, tik koks Edwinas tą, koks aną, kaip jis blizga...
Numojo ranka.
Atgal į viršų Go down
http://profiles.friendster.com/69484983
Eva Tragedy
Žmogus
Žmogus
Eva Tragedy


Pranešimų skaičius : 1214
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-06

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 9:02 pm

*Gūžtelėjo pečiais ir tarė.*
"Atleikit,bet ne.Neturiu saldumynų.Seniai bebuvau parduotuvėje.Be to.Vasara juk dabar.Moklo tai nėra.Dar vienerius metus ir viskas.Baigta vidurinė.Nelaukiu,bet...Vistiek ji bus.Be jos niekur."
*TARSTElėjo ji ir šyptelėjo.Išgirdusi Edwardo apibūdinimą ji suraukė antakius ir paklausė.*
"Blizga?Kaip tai?"
Atgal į viršų Go down
Charlie
Žmogus
Žmogus
Charlie


Pranešimų skaičius : 3993
Age : 34
Location : Under Luke Grimes
Registration date : 2009-01-18

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 9:13 pm

- Nu velnias. Matai, mano liga kaip diabeto antonimas, man reikia saldainių.
Perbraukia sau per ūsus liežuviu.
- Blizga? susimėto,- tu nieko nežinai? Nieko nieko?
Atsilošia nuo fotelio, kuriame paliko plaukų sluoksnį (taip, net per striukę)
- NA..... Edwinas. JIs... blizga.. na, jis turi savo vaško figūrą tam muziejui,kur Londone,- greit prikuria...- gavo.. gavo už tai, kad gavo.. gavo Norberlio premiją,- suplojo rankomis, pažiūrėdamas pro langą ir suraukdamas nosį,- Norberlio premiją už tai... už tai.. kad įgarsino Nelsoną iš Simpsonų. Žinai.. chaaa chaaa.. Tai va, jo vaškas blizga. Ne tai, kad jis koks vampyras ar ką,- paaiškino.
Atgal į viršų Go down
http://profiles.friendster.com/69484983
Eva Tragedy
Žmogus
Žmogus
Eva Tragedy


Pranešimų skaičius : 1214
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-06

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimePen. 08 14, 2009 8:13 am

*Klausantis Evai trukciojo viena akis.Pasiklausius ji linktelejo ir priejo prie saldymo dezes.Atidare ir iseme Kubush buteli.Priejusi padejo ji ant stalo ir uzdare deze.*
"Na ka.Gersim ar dar lauksim?"
*Nusisypsojo Eva.*
Atgal į viršų Go down
Charlie
Žmogus
Žmogus
Charlie


Pranešimų skaičius : 3993
Age : 34
Location : Under Luke Grimes
Registration date : 2009-01-18

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimePen. 08 14, 2009 1:26 pm

Charliui palengvėjo, kad mergina tokia patikli. Nors.. Gal geriau žmonėms būtų žinoti, jog gyvena vidury vampyrų irštvos? Bet tada su Bella niekas nedraugaus? Ne, užtenka, kad ji pati su niekuo nedraugauja.
Atsidusęs, prakrutęs iš savo minčių, pažiūrėjo į butelį.
- Liuks liuks,- pila į taures, kurias tikiuosi Eva atnešė. - už ką geriam? Už Obamą ar Brandželiną?
Atgal į viršų Go down
http://profiles.friendster.com/69484983
Eva Tragedy
Žmogus
Žmogus
Eva Tragedy


Pranešimų skaičius : 1214
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-06

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimePen. 08 14, 2009 2:56 pm

*Eva tikrai atnešė aukštas šampano stiklines.Kai Charlie jas pripylė ir pasiūlė tostą,Eva įsiterpė labai labai greitai ir tvirtu balsu tarė.*
"Ne.Gal geriau išgerkim už žmones kurių pasiilgom,kuriuos norėtumėm artimiausiu laiku pamatyti ir už tuos kuriuos turėjome,bet niekada nematėme?"
*Pasiūliusi tostą Eva prisiminė vis brangius žmones.*
Atgal į viršų Go down
Charlie
Žmogus
Žmogus
Charlie


Pranešimų skaičius : 3993
Age : 34
Location : Under Luke Grimes
Registration date : 2009-01-18

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 10:40 pm

((Džyziz, man nerodo, kad yra naujas postas!!! Evil or Very Mad ))

- Tai tikrai geras, kilnus tostas.- Charlis linktelėjo ir įsisiurbė taurę. Kai atsiplėšė, ant ūsų buvo likę Kubush. Dar mintyse pakėlė tostą už Chako Noriso džinsus. Tada apsidairė:
- Beje. Apie tai. Kur tavo tėvai? Ar jau pasiskiepijai nuo Hepatito B?
Atgal į viršų Go down
http://profiles.friendster.com/69484983
Eva Tragedy
Žmogus
Žmogus
Eva Tragedy


Pranešimų skaičius : 1214
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-06

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 7:11 pm

*Eva išgėrė kubush ir tarė.*
"Mano tėvai mirę.O patėviai yra grįžę į Lietuvą.Matote,jie iš Lietuvos.Labai savotiška šalis.Ypač kai jie gyvena kaime tai išviso.Smagu ten kaip prisimenu.Vaikystėje su Kitė jodinėdavom ant kuilių.Lenktyniaudavom."
*Įsipylė ir įpylė dar kubush.*
"O nuo Hepatititito nepasikiepijau."
*Nusijuokė ir išgėrė stiklinę.
Kai jie jau išgėrė priešpaskutinį butelį Eva pradarė paskutinį ir įpylė į stiklines.*
"Tai kaip darbas?Kasnors įdomaus įvyko?"
Atgal į viršų Go down
Charlie
Žmogus
Žmogus
Charlie


Pranešimų skaičius : 3993
Age : 34
Location : Under Luke Grimes
Registration date : 2009-01-18

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 7:30 pm

- Aaaha, gidėjau apie tą Lietuvą. Lukošenka, ania? taip taip, man žinoma,- palinksėjo, sriūbdamas paskutinius lašus,- žinai, aš net turiu ten giminių.. Apie darbą? Suėmėm arklį už dopingą. Ištaškiau keletą laukinių vamp..vamvaškinių figūrų,- akys į lubas,- šiaip visokie chuliganizmai, nieko ypatingo. Beje... palauk,- per raciją susisiekė su kolega,- mano žentai organizuoja ramų pasisėdėjimą su žodžių loto. Važiuosiu. nori kartu?
Atgal į viršų Go down
http://profiles.friendster.com/69484983
Eva Tragedy
Žmogus
Žmogus
Eva Tragedy


Pranešimų skaičius : 1214
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-06

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 8:08 pm

*Eva išgėrė viską ir padėjusi stiklinę nusivalė lūpas.Išgirdusi kvietimą tarė.*
"Na ir aš ten kviečiama.Žinoma,kad važiuosiu.Tik pala aš tuoj grįšiu."
*Tarstelėjo ji ir išlėkė.Grįžo su baltu maišeliu.Jį padėjo prie fotelio į kurį sėdosi.*
"O kuom jūs būsit ten?"
*Tarusi nusišypsojo.*
Atgal į viršų Go down
Charlie
Žmogus
Žmogus
Charlie


Pranešimų skaičius : 3993
Age : 34
Location : Under Luke Grimes
Registration date : 2009-01-18

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 8:27 pm

- Aaaaššš.. na.. kaip po.. Ginny,- droviai nuleidžia ūsus. Staiga atsistoja, nusimete Evos šlepetes,- okeyy, tai aš tave pavežėsiu. nors pats nežinau... turiu iškvietimą, prie Norfos kažkas degina Jėzų, man reik pachekint, kad neužterštų aplinkos. Tu jau susiruošusi visiškai?- pažiū į maišelį,- kas ten? perukas?
Atgal į viršų Go down
http://profiles.friendster.com/69484983
Eva Tragedy
Žmogus
Žmogus
Eva Tragedy


Pranešimų skaičius : 1214
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-06

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 8:36 pm

*Eva išgirdusi pranešimą nusijuokė ir tarė.*
"Atrodo labai skvarbu.Ne,ten ne perukas.Ten barzda ir velatton balti dažai.Na,bet jeigu jums reikia važiuoti aš pati galiu nuvykti į vakarėlį jeigu tokie įvykiai prie Norfos."
*Tarė ir pažiūrėjo į Charlie.*
Atgal į viršų Go down
Charlie
Žmogus
Žmogus
Charlie


Pranešimų skaičius : 3993
Age : 34
Location : Under Luke Grimes
Registration date : 2009-01-18

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 8:41 pm

- Naaaa.. MAn dar reikia irgi sugalvoti kažką dėl Džinės.. mudu nepanašūs, išskyrus, be abejo, lieknumą ir grakštmą ir meilę Gariui..oj, per daug pasakiau. Oj, ar aš tai ištariau garsiai? na, džiugu, kad Garis žydras, bet manęs tatai neliečia,- nusuka akis,- ok, širduke, važiuoju tada aš namo kostiumo kurptis, o tu burzgink pati. Tik atsargiai kely,- atidavė pagarbą,- susitiksim pas smirdžius, čiaoa,- atsisveikino ir išskubėjo, palikdamas specifinį kvapą.
Atgal į viršų Go down
http://profiles.friendster.com/69484983
Eva Tragedy
Žmogus
Žmogus
Eva Tragedy


Pranešimų skaičius : 1214
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-06

Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 9:33 pm

*Eva tik šyptelėjo atsisveikinant.
Per tą laiką ji nusidažė plaukus baltai.Užsidėjo barzdą ir apsimovė mantiją.Ant kojų apiavė converse raudonus sportbačius ir išlėkė į kiemą.*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetaine - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetaine   Svetaine - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetaine
Atgal į viršų 
Puslapis 66Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forksas :: Namų alėja :: Eva Tragedy namas-
Pereiti į: