Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Cafe Bar

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimePen. 03 13, 2009 4:49 pm

Cafe Bar 2r3kntc
Atgal į viršų Go down
-Benjamin
Daužtas su bananu
Daužtas su bananu
-Benjamin


Pranešimų skaičius : 903
Age : 1022
Registration date : 2009-03-12

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:17 pm

**Atejas atsiseda ant stalo padedamas lagamineli..**
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:17 pm

Kvapas Aro Volturi atvede i kavine.
Aro uzsisake siandienini laikrasti ir kavos, del vaizdo.
Pradejo skaityti.
Atgal į viršų Go down
-Benjamin
Daužtas su bananu
Daužtas su bananu
-Benjamin


Pranešimų skaičius : 903
Age : 1022
Registration date : 2009-03-12

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:18 pm

**Pamates aro priejo prie jo staliuko ir atsisedo**Swejkas ...turiu pasiulima
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:20 pm

Aro uzverte laikrasti suurgzdamas
"Tu man trukdai"
Parode nepasitenkinima. Tada isgere kavos
"Fui, kaip slykstu"
Nusijuoke ir pasiziurejo i Benjamina
"Snekek, brangusis"
Rankos mostuy parode, kad leidzia jam pasakyti pasiulyma
Atgal į viršų Go down
-Benjamin
Daužtas su bananu
Daužtas su bananu
-Benjamin


Pranešimų skaičius : 903
Age : 1022
Registration date : 2009-03-12

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:22 pm

-Turbut tau buvo idomu ...kodel as taip jaudinausi del boriso mirties...jis buvo mano verslo parneris padedantis man igivendinti gyvenimo svajone ...**tare ir atidares lagamineli atsuko jy i aro ...jame gulejo medicininis kraujo maiselis**Klonuotas kraujas
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:26 pm

Aro apsidaiue aplinkui ir uzdare lagamineli
"Klausyk, mielasis *isidejo mazaji kaires rankos pirsteli tarp lupu mastydamas kaip apibendrinamai pasakyti, ka jis nori*"
"As nelabai suprantu, kuo detas as prie sio lagamino turinio, man nera idomu, bet kad jai skyriau tau minutele, tai prasyciau man placiau pasireiksti"
Tare jis ir vel gurkstelejo kavos, kad niekas neitartu.
Atgal į viršų Go down
-Benjamin
Daužtas su bananu
Daužtas su bananu
-Benjamin


Pranešimų skaičius : 903
Age : 1022
Registration date : 2009-03-12

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:31 pm

...Tu bukesnis nei atrodai ...salygos tokios ..as ir mano zmones paliekam tawe ramu ...o tu investuoji i mano projekta ..kuris jai tu dar nesupratai gali pakeist musu rusies gyvenima visam laikiu ...nebereikes zmoniu kad isimaitintume ..ir zmonem nebereikes kraujo donoru ... 1 2 3 4 5 6 net 0 grupe galiu pagamint ...Kekvienam pagal jo skoni** Nusijuoke ir Kalbejo toliau**Didziuju valstybiu valdytojai pries mirstant mano pinigu maisuj buvo pasirase sutarti pirkti is manes sita daikta pramoniniais kiekiais ..juk supranti koks smugis man buvo kaj suzinojau kad jis mire ir mano svajone subirejo?
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:39 pm

"Branguti, as kai zudau, neatsizvelgiu i tokiu kaiip tu, norus"
Juokiasi
"As nebijau taves ir tavo zmoniu, pats zinai, kad turiu ju daugiau neii tu"
Sypteli
"Bet verslas ganetinai idomus"
Galvoja
"Tarkim as tau sumoku uz Boriso givybe pinigais. Ir kiek tau riekia? Kokia nauda man?"
Sypsosi ziuredamas i savo laikrasti
Atgal į viršų Go down
-Benjamin
Daužtas su bananu
Daužtas su bananu
-Benjamin


Pranešimų skaičius : 903
Age : 1022
Registration date : 2009-03-12

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:42 pm

20procentu ...man reike 50 milijonu irangai ...juos gaves per savaite viskas atsipirks dvigubai ...
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:49 pm

"Kaip man gali garantuoti, kad visi vegetarai ir visi klajokliai gers butent ta krauja, nepraliedami givybes?"
Aro pakelia antaki
"Be to, jei man duosi dvidesimt procentu, turesi kazka daryti su Lili. Jei ja itikinsi, kad tu jos nevertas, gal tuomet duosiu tau dvigubai daugiiau nei prasai. Nesuprask klaidingai, noriu kad ji butu laiminga, bet sandoris yra sandoris, noriu kad ji butu laiminga su musu stovykloje gyvenanciu, o ne su Anarchu"
Sypteli
Atgal į viršų Go down
-Benjamin
Daužtas su bananu
Daužtas su bananu
-Benjamin


Pranešimų skaičius : 903
Age : 1022
Registration date : 2009-03-12

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:51 pm

Daugelis ju negers ..viskas vyks ir su zmoniu viriausybem ..jos jau patvirtino taj kaip nekenksminga produkta ..jiems nebereikes donoru kraujo ..is to visas verslas darysis o ne is vampyru ..**Suprunkscia** Lili as nepaliksiu ...**Ramiai atsake**
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:57 pm

"Branguti, tavo kilni idejaa. Nemaniau, kad tu toks gan protingas"
Issisiepia baigdamas kava
"Matai, as verslo zmogus, megstu rimtus kontraktus ir sandorius. Arba tu susituoki su Lili per artimiausia savaite, arba ja palik"
Suprunkste
"As noriu rimtumo, tik tai suteikia egra darbo kokybe. O del kraujo... Jei krauja naudos ir vampyrai ir zmones, tai gan genealu. As investuosiu i tavo versla, bet tai nereiskia, kad mes ne priesai"
Sypsosi
"Gerai pagalvok apie mano zodzius. As nemegstu meluoti ar sakyti nesamoniu, reziu tai, ko noriu"
Linkteli Benjaminui ir iseina is kavines
Atgal į viršų Go down
-Benjamin
Daužtas su bananu
Daužtas su bananu
-Benjamin


Pranešimų skaičius : 903
Age : 1022
Registration date : 2009-03-12

Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 2:58 pm

Atrodo teks susirasti kita pinigu maisa...**pasirazes sau pratare ir isejo**
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cafe Bar Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cafe Bar   Cafe Bar Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Cafe Bar
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Užsienis :: Europa :: Italija :: Roma :: Grand Hotel Rome-
Pereiti į: