Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rami vieta

Go down 
+28
-Siobhan
Senna
Emily
Josette le Boursier
-Angela Weber
-Caius Volturi
-Mary
Elija
Alec
Henry Fitzroy
Adriana
-Benjamin
Yiruma
Fibe
Narny.
Aro
Malkavian
Merė
Charlotte Grace
-Rey
Victoria
Erica
Markas
Kite Tragedy
Charlie
Railano Miler
Aurora
Eva Tragedy
32 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
AutoriusPranešimas
Victoria
Vampyras
Vampyras
Victoria


Pranešimų skaičius : 4168
Location : Gaspio lova
Registration date : 2009-01-03

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 1:12 pm

Aš juk niekur nepabėgsiu,pažadu*pabučiavo jį eskimų bučiniu ir nusijuokė*
Norėčiau,kad dabar laikas sustotų...*šiek tiek pasimuistė ir atsirėmė į jį*
Ir dar norėčiau...Ne viskas,daugiau man nieko nebereikia*nusišypsojo ir užsimerkė*
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 1:17 pm

*isgirdes tokius zodzius Alec ja apkabino,ne laike suspaudes kaip pries tai o svelniai laike glebyje,ramiai kvepavo.pirstais brauke per jos kuna*
-ir as noreciau,kad jis sustotu,nors to visai nereikia. mes turim visa amzinybe. nors pastebejau,kad kai esu su tavim man laikas per greitai bega
*kiek susirauke jis*
-noreciau,kad tokios akimirkos ilgiau truktu
Atgal į viršų Go down
Victoria
Vampyras
Vampyras
Victoria


Pranešimų skaičius : 4168
Location : Gaspio lova
Registration date : 2009-01-03

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 2:23 pm

Kartais man atrodo,jog amžinybės su tavimi būtų maža*atsisuka į jį,pakelia ranką ir paglosto Alec veidą,pirštais perbraukdama per lūpas*
Deja,jos ilgiau netrūks,bet galim pasistengti,kad jų būtų daugiau*pasikelia,atsiklaupia ant kelių ir šiek tiek užgula jį,vieną ranką padeda ant peties,o kitą užkiša už marškinėlių,nagais perbraukia per pilvą norėdama,kad jam skaudėtų,kad jis jaustų,jog ji šalia.Tada stipriai pabučiuoja vis labiau užguldama jį*
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 9:05 pm

*Alec susnypscia parodydamas dantis is skausmo,bet jausdamas jos atruma ir svaginancius bucinisu skausmas greitai atslugsta,jis sypteli*
-vergija ir sadomazo..
*tylia nusijuokia jis plaiksteledamas jai per uzpakaliuka*
-i like it
*nusijuokia jis jau kiek garsiau.apkabines ja per liemeni pritrauke arciau ir kiek pasikeles i kando jai i lupa ir laikydamas dantimis patrauke zemyn paleides gidziai pasinere i bucini*
Atgal į viršų Go down
Victoria
Vampyras
Vampyras
Victoria


Pranešimų skaičius : 4168
Location : Gaspio lova
Registration date : 2009-01-03

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 9:10 pm

Aš pagalvojau,kad mums reikia lovos su...*Vic žodžius pertraukia įkirus telefono pypsėjimas*
Atrodo,kad mano.Ir būtent dabar*susiranda ant žemės nukritusį telefoną ir perskaito žinutę*
Hmm...Nuo Ericos,jai reikia manęs...*apgailestaujamai pasižiūri į Alec*
Atleisk,turim važiuoti*atsistoja ir pasivalo drabužius*
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 9:17 pm

-Erica,dabar?
*Alec maldauhanciai i ja pasiziuri*
-turiu vaziuoti ir as?
Atgal į viršų Go down
Victoria
Vampyras
Vampyras
Victoria


Pranešimų skaičius : 4168
Location : Gaspio lova
Registration date : 2009-01-03

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 9:20 pm

Taip,dabar.Gal kas nors atsitiko...Juk Aro buvo su ja*paduoda jam ranką,kad atsistotų*
Aš noriu,kad tu kartu važiuotum,prašau*suklapsi blakstienomis*
Vėliau būsiu tik tavo ir tik su tavim*patikina*
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 9:21 pm

*Alec sunkiai atsidusta ir pasiemes ja uz rankos atsistoja,apsidaires pasiema savo daiktus*
-keliaujam
*abu iseina*
Atgal į viršų Go down
Senna
Vampyras
Vampyras
Senna


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2009-03-29

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 12:03 pm

Atėjusi čia,klestelėjo ant kelmo ir nuleido galvą, koja braižydama žemėje neaiškias figūras.
-Man čia patinka.
Šypteli.
-Ramu.
Galvos judesiu paskatina Kite sėstis ant kelmo šalia savęs.
Atgal į viršų Go down
Kite Tragedy
Vampyras
Vampyras
Kite Tragedy


Pranešimų skaičius : 991
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-10

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 4:32 pm

*Kitė atsisėdo šalia Sennos, Kitė prisiminė tą kartą kai pirmą kartą čia pabučiavo Marką*
"man taip pat"
*tyliai sumurmėjo ir suspaudusi lūpas šyptelėjo*
Atgal į viršų Go down
Senna
Vampyras
Vampyras
Senna


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2009-03-29

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 9:28 pm

Pamačiusi, kad Kite nepatogiai pasijuto,nukreipė temą.
-Taigi taigi,papasakok apie save.
Nusišypsojo ir pasitaisė juodas sruogas, kurios nuo vėjo lindo į veidą.
- Kaip tapai...na...pati žinai...
Atgal į viršų Go down
Kite Tragedy
Vampyras
Vampyras
Kite Tragedy


Pranešimų skaičius : 991
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-10

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 9:39 pm

*Kitė jau žadėjo maloniai pasakoti apie save bet tik iki tol kol išgirdo antrajį klausimą...*
"Hm... Nai kaip ir visi man įkando dabar tinės mano rasės atstovas po to aš dvi dienas raičiausi iš skausmo... Na ir viskas"
*labai nerimastingai pasakojo nuolatos kramtė lūpą.Bet vieną akimirką pagalvojo, kad būtų neprošal ir viską papasakot...Kitė jau žiojosi pasakoti...*
"Gal tu pirma..."
*maloniai ir tuo pačiu gudriai bei prašomai nusišypsojo*
Atgal į viršų Go down
Senna
Vampyras
Vampyras
Senna


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2009-03-29

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 8:18 pm

Įsitaisiusi jau ruošėsi įdėmiai klausytis Kite pasakojimo, bet išgirdo tik trumpą atsakymą.
Nuleidusi galvą prunkštelėjo.
- Mano istorija gan keista...
Vėl pakelia galvą ir tikisi, jog mergina sėdinti šalimais nukreips temą ar panašiai, tačiau tesigirdi medžių ošimas ir totali tyla.
- Mano tėvai buvo tyrinėtojai. Patys pirmieji tyrinėjo Amazonių džiungles pasaulyje. Kartą keliavau kartu. Tuomet man buvo aštuoniolika. Atrodo,viskas buvo neblogai, jie rinko augalų mėginius, aprašinėjo gyvūnus. Vieną rytą nuklydau ne į tą pusę ir paklydau. Po mišką klaidžiojau kelias naktis,visa buvau sukandžiota uodų ir skerių, susižeidžiau koją,bet mane atrado viena Amazonių gentis. Nežinau kaip, nes buvau praradusi sąmonę. Atsikėlusi išvydau būrį keistų žmonių apsispietusių aplinkui. Na, jie buvo vampyrai. Kadangi, kaip paaiškėjo, buvau susirgusi kažkokia liga, koja pūliavo ir nedaug trūko iki mirties. Jie mane pavertė tokia pačia, kaip jie.
Atsiduso ir toliau tęsė savo pasakojimą.
-Tėvų daugiau taip ir nebemačiau. Tačiau vampyrai kalbėjo angliškai, taigi buvo gana paprasta susiklbėti ir pritapti prie jų. Likome čia apie 80 metų, tik neseniai atsikraustėme į Forksą.
Nedrąsiai šyptelėjo ir pažvelgė į Kite tikėdamasi kokios nors jos reakcijos.
- Taigi, tokia mano istorija.
Atgal į viršų Go down
Kite Tragedy
Vampyras
Vampyras
Kite Tragedy


Pranešimų skaičius : 991
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-10

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 10:35 pm

"hm..."
*teištarė*
"tai mano istorija labiau primena kokia pigią nuvalkotą meilės dramą..."
*Kitė atsiduso...*
"tai...Po kino teatro su sese užsukome į klubą ten susipažinau su žaviu vaikinu, aš palikau sesę ir išėjau su juo... Mes susitarėme susitikti kitą dieną, bet tuomet atėjo Evos(sesers) rūpintojėliai Erica ir Jasperis, hie liepė man nuo jo laikytis kuo atokiau...Bet jai aš būčiau paklausiusi tai tikriausiai nebūčiau Tragedy... Tai mes vėliau susitikome, po to dar kartą ir jis man įkando... Tada laukė tas dvi dienas kol aš tapsi...na...Vampyrę tada jis mane bandė supažindinti su šiuo nauju gyvenimo būdu...Bet tuo metu aš bandžiau jį užmušti tai jam nelabai ir pavyko...Tuomet aš susiradau geras drauges...ir t.t."
*Kitė pažvelgė i Sennos išraišką...*
"tikriausiai nesupranti kodėl tai turėtu būti meilės istorija... nes tai tik pati pradžia... Bet aš dar neapsisprandžiau ar tau pasakosiu..."
"atleisk bet leisk man pagalvoti"
Atgal į viršų Go down
Senna
Vampyras
Vampyras
Senna


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2009-03-29

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 9:31 pm

Viską išklausiusi šypteli ir linkteli galva.
-Įdomi pradžia. O dėl tolesnio pasakojimo, pati nuspręsi ar nori man papasakoti ar ne, juk neverčiu.
Toliau šypsosi ir iškėlusi galvą žiūri į medžių viršūnes, kurios regis,liečia dangų.
Atgal į viršų Go down
Kite Tragedy
Vampyras
Vampyras
Kite Tragedy


Pranešimų skaičius : 991
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-10

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 10:26 pm

*Kitė giliai atsiduso, ir pagalvojusi nusprendė jog jai reikėtų išsipasakoti...*
"Po to tas noras vis slūgo ir slūgo... Po to mes ėmėme retkartėmis susitikinėti... Kalbėdavom apie betkokią nesamonę...Po to aš supratau, kad aš jam jaučiu kažką daugiau, kiekvieną kartą kai jį sutikdavau aš baisiai jaudindavaus, aš norėdavau jam viską išrėžti į akis... Tai vieną žvaigždėtą vakarą mes susitikome čia ir aš tada ryžaus... aš tai išreiškiau veiksmais, aš jį pabučiavau... Tai buvo pasakiškai nuostabi mano gyvenimo akimirka... Po to viskas vystėsi toliau, kol tai išaugo į tvirtą draugystę, betpasirodo kad tas mulkis visą tą laika "faktiškai" draugavo su Erica... Tai kai viskas ėjosi kaip pasakoje man tada neseniai buvo suėję 18 aš jau jau būvau "tam" pasiruošusi, bet mano draugė užtiko viešbutyje jį su Erica... Aš Ericos nekaltino... Net jo, jai kas čia ir kaltas tai tik Aš. Nuo tada mano gyvenimas žluuugęs, na jis po to man nesirodė, nuo to įvikio praėjo jau 4 mėn. Bet aš jo dar akyse nemačiau... Tai tikriausiai įsivaizduoji ką aš tada galvojau... Išpradžių jį tik užmušti po to, iškastruoti, dar labai gailėjaus kodėl aš jo nenudėjau kai pamačiau jį pirmą kartą... na po to buvo įvairios mano gyvenimo galo mintys..."
*Kitė tankiai, tankiai mirksi norėdama pravirkti, bet jai neišeina...*
"o dabar aš jam nejaučiu nieko, nei tos "meilės" jai ji taip vadinasi nei nepykantos kuria jaučiau pastaruosius 4 mėnesius"
*Kitė nuleido galvą ir ėmė spardyti žemes...*
Atgal į viršų Go down
Senna
Vampyras
Vampyras
Senna


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2009-03-29

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePen. 07 24, 2009 7:36 pm

Senna įdėmiai klauso viską,ką toliau tęsia Kite, paskui tik ilgesingai šypteli ir uždeda jai ant rankos ranką, tai tarsi gestas,parodantis jog palaiko ją. Senna matė,kaip šalia sėdinti mergina negali nusiraminti, nors visą skausmą slepia savyje.
- Įdomi įstorija...Bet gali didžiuotis,jog tai patyrei... Meilę,turiu omeny.
Atsidūsta.
- Matai, aš niekada nepatyriau to jausmo. Meilės. Niekada. Per tą beene šimtą metų, nebuvau sutikusi žmogaus, kuriam galėjau jausti prieraišumą ar bent simpatiją.
Sucakci liežuviu.
- Na,o žaidos, taip sakant kada nors užgyja. O laiko tu tikrai turi joms užgydyti.
Vėl šypteli.
Atgal į viršų Go down
Kite Tragedy
Vampyras
Vampyras
Kite Tragedy


Pranešimų skaičius : 991
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-10

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 2:52 pm

*Kitė su švelnia šypsena nužiūrėjo Sennos ranką ant savosios...*
"Nesijaudink, tikrai dar sutiksi tą "žmogų" ar kokią kitą būtybę kuriai jausi stipresnius jausmus nei vien draugiškumą..."
*Kitė nuleido akis i žemę, atsidususi vėl tarė...*
"žaizdos taip lengvai negyje, kartais jos ima ir progresuoja... "
*Kitė vėl nusišypsojo bet akių nepakėlė*
"ne skūstis atėjom čia... tai ką veikiam? kur einam?.."
*Kaip jai jau įprasta bando užkalbėti dantį.*
Atgal į viršų Go down
Senna
Vampyras
Vampyras
Senna


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2009-03-29

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 8:36 pm

Atsidūsta.
-Huh. Tikiuosi.
Šypteli ir pašoka nuo kelmo.
-Nežinau, spręsk tu.
Sukikena.
Atgal į viršų Go down
Kite Tragedy
Vampyras
Vampyras
Kite Tragedy


Pranešimų skaičius : 991
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-10

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 6:06 pm

*Kitė šyptelėjo...*
"Pf..Da"
*Juokingai sulinksėjo galvą ir labai labai juokingai "sukikeno"*
"Ne... Aš nemėgstu galvoti, ar spręsti..."
*Kitė pakėlė antaki ir žaismingai nusišypsojo*
Atgal į viršų Go down
Senna
Vampyras
Vampyras
Senna


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2009-03-29

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 1:20 pm

Nusijuokė ir nubraukė juodą plaukų sruogą sau nuo veido.
- O dievulėliau.
Pažiūrėjusi į laikrodį ir apsidairiusi užsidengė burną.
- Tuoj pradės švisti.
Greitai pakilo iš vietos, pakštelėjo Kite į skruostą ir dingo.
- Iki pasimatymo.
Atgal į viršų Go down
Kite Tragedy
Vampyras
Vampyras
Kite Tragedy


Pranešimų skaičius : 991
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-10

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 7:17 pm

*Kitė primerkė vieną akį ir nustebusi nulidėjo Senna akimis.Dar kiek pasėdėjusi Kitė pati atsistojusi dingo artėjančio ryto prieblandoje...*
Atgal į viršų Go down
Serena
bittersweet
Serena


Pranešimų skaičius : 3941
Age : 32
Registration date : 2009-02-13

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 9:13 pm

Atsigulusi ant žolės stipriai užsimerkė.
Plaukai išsisklaidę, kelios sruogos užkritusios ant veido, lūpos suspaustos tiesia linija, tačiau ji neramiai muistosi. Kartais vienai pabūti geriau. Dabar buvo toks metas.
Tada atsimerkė ir žvelgdama į dangų pradėjo skaičiuoti žvaigždes, manydama kad tai padės jai užmigti. Kurgi ne. Ji niekada nebemiegos. Tada Serena prisimena vaikystę, tas neįdomias dienas, tame kaime. Tada ji troško veiksmo. Turbūt tai kartas, kai norai gali būti šiek tiek bauginantys.
Pradėjusi nervingai kramtyti lūpą, nužvelgė viską aplinkui save. Visai tuščia. Tačiau ramybe to nepavadinsi
Atgal į viršų Go down
http://madtwilight.forumlt.com/
Erica
Vampyras
Vampyras
Erica


Pranešimų skaičius : 4248
Location : France. Paris.
Registration date : 2009-01-04

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeTr. 09 09, 2009 6:25 pm

*Atėjusi čia, sustoja. Labai nenorom prisimena Marką. Atsidūsta, ir pamato gulinčią S. Greit prieina prie jos, ir atsisėda jai iš šono*
Sveika. Bepameni mane?
*šypteli, ir prikanda lūpą, prisiminusi Ri. Vis dar jautė jo lūpas ant savųjų/*
Atgal į viršų Go down
Serena
bittersweet
Serena


Pranešimų skaičius : 3941
Age : 32
Registration date : 2009-02-13

Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitimeTr. 09 09, 2009 6:32 pm

Vis besimuistydama ji pagaliau suranda tinkama poziciją, tada guli ir toliau spokso į dangų, suprasdama, kad taip depresuoti ir gulėti a) nesveika, b) neįdomu ir t.t.t. Kiek suraukia antakius kai kažkas sutrugdo jos ramybę, vos kilstelėjusi akis pamato Ericą. Nori susilaikyti, toliau sau depresuoti, laukti kol kažkas ateis ir pradės ją guosti, ir šeip liūdėti, bet tokioje situacijoje tai neįmanoma. Tiesiog pati nepajutus išsišiepia plačiausia šypsena pasaulyje, grakščiai pašokusi ant kojų, apsikabina Erica ir suspaudžia dar pradėjus krykštauti. Galiausiai atsitraukia ir pradeda ploti, šokinėti, ir spiegti kaip mažas vaikas (arba kaip Alice pamačiusi batelius). Vis dar bešokinėdama išplečia akis ir užstaugia ant viso miško, kad jokios ramybes čia ir nebelieka
-O DIEVE, TU ČIA!
Atgal į viršų Go down
http://madtwilight.forumlt.com/
Sponsored content





Rami vieta - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rami vieta   Rami vieta - Page 18 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rami vieta
Atgal į viršų 
Puslapis 1819Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Pozemis-Rūsys (vampyrų maistui ir kankiniams skirta vieta)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forksas :: Užmiestis-
Pereiti į: