Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Iejimas

Go down 
+29
-Gianna
Emily
Elija
-Angela Weber
Narny.
lili
Henry Fitzroy
-Benjamin
Adriana
Charlotte Grace
Railano Miler
Malkavian
-Heidi
Sulpicia
Josette le Boursier
Aro
Tarja
Alyson
Maura Fog
Monica
Robert
Gabriella Sara Fuleks
Kite Tragedy
Jasper
-Corvette
Victoria
Eva Tragedy
Erica
Markas
33 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriusPranešimas
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 8:05 am

"Tai nesmerksi?"
*Nustebusi papurtė galvą
ir žiojosi toliau kalbėti, bet
išgirdo netoliese besišlaistantį vyrą.*
"Bjauri aura"
*Pavartė akis ir dingo tamsoje.
Nenorėdama turėti daugiau kontakto
nepastebėta priartėjo ir vienu piršto judesiu
atjungė. Laikydama už smakro kando į kaklą
greitai gerdama kraują. Baigusi nuspyrė
kūną už šiukšlių konteinerio ir apsilaižė lūpas*
"Bet skanus kraujas. Jei nepaisysime alkoholio"
*Nusijuokė.*
Atgal į viršų Go down
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 8:51 am

*Linkteli ir įeina su lili į klubą*

((mes jau klube buvome ;DD anyways ))
Atgal į viršų Go down
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 3:05 pm

*Išeina iš klubo ir už
klubo esančiu mišku
nubėga į ligoninę*
Atgal į viršų Go down
Erica
Vampyras
Vampyras
Erica


Pranešimų skaičius : 4248
Location : France. Paris.
Registration date : 2009-01-04

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 9:17 pm

*E sustabdo mašiną, ištraukusi raktelius išlipa lauk*
Štai mes ir čia. Greit atvažiavom..
*žaidžia su rakteliais laukdama kol Vic išlips*
Atgal į viršų Go down
Victoria
Vampyras
Vampyras
Victoria


Pranešimų skaičius : 4168
Location : Gaspio lova
Registration date : 2009-01-03

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 9:20 pm

*Išlipa,ją apėmęs lengvas šokas*
Vairuoji baisiai,gerai,kad aš mirt negaliu...
*suploja rankomis,Girls in Black įeina į vidų*
Atgal į viršų Go down
Victoria
Vampyras
Vampyras
Victoria


Pranešimų skaičius : 4168
Location : Gaspio lova
Registration date : 2009-01-03

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 7:25 pm

*Išeina nesidairydama į šalis,patraukia namų link*
Atgal į viršų Go down
Erica
Vampyras
Vampyras
Erica


Pranešimų skaičius : 4248
Location : France. Paris.
Registration date : 2009-01-04

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 7:27 pm

*Išėjusi pastoviniuoja vietoje, tada neskubėdama nueina miško link*
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 8:59 pm

Elija atmetė plaukus ir atsirėmė į klubo sieną.
Laukdama Auroros ėmė nuobodžiaudama apžiūrinėti savo nagus.
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 11:36 pm

Aurora atėjo ir susikišo rankas į kišenes. Ji stebėjo įeinančius žmones.
'Ką gi..'
Keistai išsišiepė ir ištraukė rankas iš kišenių.
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 8:20 pm

-Eime,-šyptelėjo Elija, kai Aurora pasirodė tarpduryje.
-Galbūt gausime daugiau nei kokį šokį,-klastingai mirktelėjo ir vizgindama uodegą įėjo vidun.
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 8:27 pm

Aurora nusijuokė iš Elijos žodžių, bei keistos eisenos ir
pakraipiusi galvą įėjo į vidų.
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 2:59 pm

ATsidūrusi prie išėjimo šyptelėjo for Aurora.
-Hey, pasimatysim vėliau, turiu bėgti,-nutaisė atsiprašančią miną ir akimirksniu dingo gatvėje.
Atgal į viršų Go down
Riley
Vampyras
Vampyras
Riley


Pranešimų skaičius : 115
Age : 38
Registration date : 2009-07-08

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimePen. 10 09, 2009 9:09 pm

-Sustojo toleliau nuo iejimo ir zvelge tolyn i gatve, kur eidamas i kluba pries tris metus susitiko Erica ir Vic.

~Jos dviese linksmos ejo is klubo kai as su draugais dar tik planavau pradeti linksmybes. Mes ejom i kluba, bet Vic man pastojo kelia. Pasakiau draugams, kad i kluba ateisiu kiek veliau. Iki siol jie manes taip ir nemate. As maniau, kad ta diena man tikrai labai pasiseke - Vic buvo tokia nuostabi ir as su malonumu leidausi su ja nueiti i kazkoki tamsu kiema. Ji buvo visiskai apsukusi man prota. Ji mane is tiesu suviliojo. Tas pirmasis jos bucinys man sukele tiek emociju. Pajutau kaip mano sirdis eme stipriau plakti.~

Ri pirstais paliecia savo lupas, tada ta vieta kur tada plake sirdis. Dabar ji nebeplaka.

~Turbut ir ji tai pajuto. Jos lupos buvo be galo saltos. As pamaniau jog jai salta - ji is tiesu vilkejo labai trumpa ir atvira suknele. As uzdejau jai ant peciu savo odine striukute. Vic meiliai nusijuoke ir tai priverte mane pasijusti kiek jaukiau. Ji tese bucini, as suemiau ja per liemeni. Netrukus ji buciavo jau mano kakla. As sypsojausi. Po to ji nueme mano marskinelius ir eme buciuoti mano krutine visur palikdama raudono lupdazio zymes. Tada visai netiketai, buciuodama mano pilva, ji sueme mano riesa ir be galo staigiai suleido i mano ranka savo iltis. As persigandau. Bandziau patraukti ranka, taciau ji lauke ja per daug tvirtai. Netrukus emiau justi kaip darosi silpna ir kartkarciais susilieja vaizdas. As dar karteli pazvelgiau jai i veida. Nuo tada nieko neatsimenu. Tik kad kai vel atsimerkiau, buvau kazkur tame paciame kieme, tik labai gerai pasleptas. Dar spejau pamatyti kaip Vic is rankines issitraukia veidrodeli ir lupdaziu perbraukia per savo lupas. Tada dar zvilgtelejusi i mano puse, ji nuejo. As tris paras kentejau toje pacioje vietoje. Tai buvo beprotiskas skausmas. Tuo paciu jauciausi susales i leda ir deginamas is vidaus. Taip buvo pirmas dvi dienas. Net nepastebejau kada sirdis nustojo plakti. Treciaja diena skausmas nurimo, taciau judeti dar negalejau - visa kuna gele, jis buvo nutirpes. Ta nakti vel atejo Vic. Tik be Ericos. Ji isvede mane i Port Angeles gatve. Ji vel man sypsojosi ir nusivede i kluba tam, kad suprasciau kuo as tapau. Ji visa laika mane priziurejo, neleido pulti, tvirtai laike, tik prie vyru tualeto ji mane paleido. Ten as uzpuoliau pirmaji zmogu. Viska atsimenu lyg tai butu nutike vakar.~

Riley prisimindamas nuejo i ta kiema, surado ta kankyniu vieta, kiek pasedejo joje. Sedejo, tarsi kazko lauktu, nors zinojo, kad niekas neateis.-

((~....~ - prisiminimai))
Atgal į viršų Go down
Riley
Vampyras
Vampyras
Riley


Pranešimų skaičius : 115
Age : 38
Registration date : 2009-07-08

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 7:38 pm

-Pajutes vibracija kiseneje, kiek susirauke, tada issitrauke is tamsiu dzinsu kisenes telefona ir perskaite zinute. Jo antakiai nezymiai kilsteli ir jis kazkur paslapcia be galo nudziunga, taciau nezino ar sypsotis ir ne, del nuotykiu su E. Jam buvo kiek geda, taciau noras vel pamatyti Vic buvo didesnis. Jis islindo is ten, kur jau kuris laikas sedejo ir pamate, jog jau svinta. Ri linksmai sumaige mygtukus ir isidejo mobiluji i kisene. Tuomet pasivale dzinsus ir prisedo ant suoliuko prie pat iejimo i kluba. Kadangi jautesi jau kiek praalkes, Ri stebejo kaip burys zmoniu, klubui uzsidarius, trauke namu link. Jis dairesi kokios skanesnes merginos ir surades ja, pasivede i sali. Ten akimirksiu pasisotino ir numete lavona, nesukdamas galvos, kaip ji sunaukinti. Dabar Riley ne tas buvo galvoj. Jis pasireme i siena ir delnu nubrauke savo lupas, neleisdamas ant lupu likti nei laseliui kraujo.-
Atgal į viršų Go down
Victoria
Vampyras
Vampyras
Victoria


Pranešimų skaičius : 4168
Location : Gaspio lova
Registration date : 2009-01-03

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 8:45 pm

*Iškart pamatė prie sienos stovintį Riley,trumpai į jį pažvelgė,bet nuėjo prie apsauginio stovėjusio prie durų.Švelniai jį apsikabino per kaklą ir kažką tyliai pradėjo murkti į ausį.Po kurio laiko garsiai nusijuokė,atsisuko į Riley ir pamojo pirštu,kad sektų paskui ją į vidų*
Atgal į viršų Go down
Riley
Vampyras
Vampyras
Riley


Pranešimų skaičius : 115
Age : 38
Registration date : 2009-07-08

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 9:08 pm

-Nusisypsojo, pamates Vic ir paklusdamas jai, Riley nuseke ikandin. Netrukus jiedu buvo sokiu aikstelej. Riley sociose akyse tviskejo laime-
Atgal į viršų Go down
Victoria
Vampyras
Vampyras
Victoria


Pranešimų skaičius : 4168
Location : Gaspio lova
Registration date : 2009-01-03

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 6:10 pm

*Išėjusi susirišo plaukus į kuoduką ir užsidėjo akinius nuo saulės,nors ankstyvas rytas ir buvo paskendęs rūke.Vic greitai nužingsniavo tuščia gatve*
Atgal į viršų Go down
Riley
Vampyras
Vampyras
Riley


Pranešimų skaičius : 115
Age : 38
Registration date : 2009-07-08

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 7:33 pm

-Iseidamas is klubo trenke durimis. Apsauginis griebe ji uz marskineliu apykakles-
"Ramiau gal truputeli?" -tare jis-
-Riley atsisuko i ji ir suurzge.-
"Atsiprasau" -tariamai persigandes tare Ri-
-Tada trenke apsauginiui is alkunes per kakla. Sis persisvere per tureklus ir nukrito ant zemes. Riley jam sulauze kakla. Isluzes kauliukas prireme kvepavimo takus ir nuo tada apsauginiui nebepavyko ikvepti. Jo akys is panikos issipute ir girdejosi kaip jis is paskutiniuju gaudo ora, taciau tai nepriverte Riley nei akimirkai sustoti. Jis zinojo, kad jau rytoj pamatys straipsni apie tai. Apsauginis greitai uztrosko, o Riley, to nelaukdamas nusoko nuo laiptuku ir letai nuzingsniavo Forkso link.-
Atgal į viršų Go down
Jasper
Suck it! Suck it hard!
Suck it! Suck it hard!
Jasper


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 180
Location : Forks,USA
Registration date : 2008-12-30

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 09, 2010 9:00 pm

Suck it bitchesss.
Atgal į viršų Go down
Becca

Becca


Pranešimų skaičius : 13
Registration date : 2010-10-24

Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 10:02 am

Ieina pro duris
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Iejimas - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas   Iejimas - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Iejimas
Atgal į viršų 
Puslapis 99Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Įėjimas
» Įėjimas, koridorius
» Įėjimas ir fojė
» Durys/ Įėjimas/ Koridorius.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Port Angeles :: Naktinis klubas-
Pereiti į: